У четвер, 18 травня, студенти групи ДК-09-21 КСР Приватного вищого навчального закладу «Деснянський економіко-правовий коледж при МАУП» передали організації товариства Червоного Хреста України у Броварах (Київщина) одяг, зібраний упродовж зініційованої ними ж волонтерської акції.

Волонтерська поїздка відбулась як проміжний підсумок благочинної ініціативи групи ДК-09-21 КСР (ІІ курс), розпочатої ще на початку квітня.

«За півтора місяця вдалося зібрати чимало одягу, й ми щиро вдячні всім, хто долучився до нашої справи! Але акція як така досі не завершена, як, на жаль, не завершена й російсько-українська війна. Потреба в речах для нужденних є завжди, тож ми закликаємо студентів і викладачів пам'ятати, що пункт приймання й надалі працює на базі нашої бібліотеки», — підкреслила студентка ДК-09-21 КСР Діана Гончаренко.

У згаданому пункті приймаються чоловічі та жіночі речі будь-яких розмірів і фасонів належної якості. Представники Червоного Хреста України відзначають, що останнім часом актуалізувалася потреба в дитячому одязі. Просимо принагідно не нехтувати цей аспект.

По докладнішу інформацію щодо роботи пункту звертайтеся до викладача соціальної роботи з сім'ями й окремими категоріями клієнтів Богдана Ковальчука або до представників ініціативної групи (Ангеліна Уманець, ДК-09-21 КСР, ІІ курс).