Керівництво

Адміністрація

Яровой Володимир Ілліч

Яровой Володимир Ілліч

Директор

Кандидат педагогічних наук, доцент, професор МАУП, член-кореспондент Міжнародної Кадрової Академії. Відмінник освіти. Нагороджений орденами, медалями, грамотами.

(098) 375-47-10

Новосильська Світлана Станіславівна

Новосильська Світлана Станіславівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Закінчила в 1986 р. Національну металургійну академію України і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Технологія машинобудування» та здобула класифікацію інженер- механік. В 2008 році закінчила Державний інститут підготовки кадрів за спеціальністю «Фінанси» та здобула класифікацію спеціаліст з фінансів. Має 25 років педагогічного стажу. Планує, організовує навчальний процес в коледж. Організовує і несе відповідальність за розробку навчальних планів, робочих навчальних планів і програм , Здійснює планування, організацію виховної роботи зі студентами .

(093)219-86-65

Петрушенко Тетяна Володимирівна

Петрушенко Тетяна Володимирівна

Завідувачка відділенням

Закінчила в 2009 році Державний університет інформаційно- комунікаційних технологій і здобула кваліфікацію «Магістр з менеджменту». Має 10 років педагогічного стажу. Організовує і координує навчальну, методичну та виховну роботу відділення. Для забезпечення підготовки фахових молодших бакалаврів відповідно до вимог Державних стандартів освіти, запитів ринку праці. Забезпечення високої якості підготовки фахівців. Формування сучасного освітнього процесу.

0683652326