Керівництво

Адміністрація

Сесемко Костянтин Володимирович

Сесемко Костянтин Володимирович

Директор

Кандидат юридичних наук, професор кафедри господарського, трудового права та цивільно-правових дисциплін Навчально-наукового інституту права імені князя Володимира Великого МАУП. Закінчив Київський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Міське будівництво» у 1980 р. У 1993 р. – Українську академію внутрішніх справ за спеціальністю «Правознавство».

(044) 515-61-63

Тімохіна Тетяна Вікторівна

Тімохіна Тетяна Вікторівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Закінчила в 2004 р. Харківську національну академію міського господарства, спеціалізація «Міський електротранспорт»; у 2011 р. Університет економіки та права «КРОК», спеціалізація «Управління навчальним закладом». Організовує навчально–виховний процес, здійснює контроль за його перебігом та результативністю. Контролює виконання навчальних планів та програм, науково-методичне забезпечення навчальних дисциплін.

(044) 515-61-63

Євтухова Тетяна Олександрівна

Євтухова Тетяна Олександрівна

Завідувач відділення

Кандидат технічних наук. У 2000 р. закінчила Державний університет технології та дизайну. З 2000 р. сертифікований енергоаудитор Українського відділення Асоціації інженерів-енергетиків (AEE, США) з проведення тренінг-семінарів з енергоменеджменту. У 2009 р. та 2011 р. – курси підвищення кваліфікації в Науково-учбовому центрі прикладної інформатики НАН України, напрям підготовки «Інформатика та INTERNET-технології» і «Комп’ютерні методи та моделі економічного прогнозування». У 2016 р. отримала диплом кандидата технічних наук, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», тема дисертації: «Організаційно-технологічне управління ефективністю функціонування регіональних систем комунальної теплоенергетики».

(044) 515-61-63