Засідання літературної студії
05 Квітня 2018

Засідання літературної студії

В чистий четвер 5 квітня в Деснянському економіко-правому коледжі відбулося засідання літературної студії «Моим стихам настанет свой черёд», присвяченої життю та творчості відомої поетеси Марини Цвєтаєвої.

З ґрунтовною доповіддю про життя та творчість видатного представника російської поезії ХХ ст. виступили студенти ІІ курсу Шапоренко Владислав і Терещенко Данило. Емоції та почуття в переломні віхи життя поетеси вміло передали через її пронизливі твори студентки І курсу Гулак Олександра та Сай Дарина. На засіданні прозвучали пісні, покладені на слова Марини Цвєтаєвої. В продовження всього дійства студенти І і ІІ курсів Туз Катерина і Москаленко Юрій виконали неймовірно ніжний вальс.

Організатор засідання викладач Ануфрієва Людмила Михайлівна презентувала пам’ятні фотографії Марини Цвєтаєвої. Нажаль, доля поетеси видалася дуже трагічною, слова її віршів подекуди викликали сльози у присутніх. Через сторіччя після написання строки досі залишаються актуальними, передають весь біль і розчарування жінки. На останок студенти запалили свічку пам’яті.