Увага! Вступ до ВНЗ можливий лише з ID–карткою!
01 Лютого 2018

Увага! Вступ до ВНЗ можливий лише з ID–карткою!

До уваги абітурієнтів, які у 2018 р. планують вступати до ВНЗ на здобуття кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста на базі неповної середньої освіти (після 9 класу)!

Відповідно до нових Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста в 2018 році, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 13 жовтня 2017 року №1377 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 14 листопада 2017 року за №1396/31264., вступникам необхідно вже найближчим часом потурбуватись про оформлення паспорту нового зразка у вигляді пластикової ID-картки. Такі документи можна отримати з 14 років, просто звернувшись у Державну міграційну службу за місцем реєстрації.

Як пояснив Директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров, вступити до ВНЗ без картки ( на основі свідоцтва про народження) зможуть лише ті абітурієнти, яким 14 років виповниться лише після 1 травня 2018 року.

Закликаємо вас заздалегідь потурбуватися про оформлення ID-картки, адже її виготовлення потребує певного часу. Потурбуйтеся про майбутню вступну кампанію вже зараз, аби потім не втратити рік через можливі технічні причини чи надмірний ажіотаж у центрах оформлення документів!