Стежками майбутньої професії
23 Березня 2018

Стежками майбутньої професії

22 березня 2018 року в Деснянському районному суді міста Києва відбувся «День відкритих дверей» для студентів Деснянського економіко-правового коледжу при Міжрегіональній Академії Управління персоналом.

Студенти, які навчаються на другому курсі за спеціальністю «Право», завітали до суду, де ознайомилися з особливостями професії суддів, організацією діяльності суду, прослухали лекцію на тему: «Судова система України в світі сучасного законодавства» та «Зміст судового процесу». Суддя-спікер Бабко Валерія Валеріївна висвітлила основи сучасної діяльності судів, особливості юридичної професії з практичними прикладами, ознайомила з процедурою формування та впорядкування справ, розповіла про порядок прийому та реєстрації вхідної кореспонденції суду, роботу автоматизованої системи документообігу, навела цікаві факти із суддівського досвіду та змістовно відповіла на найнесподіваніші питання студентів.

Виконуючий обов’язки прес-секретаря суду Москович Вікторія Олександрівна розповіла майбутнім правознавцям про організацію роботи Деснянського районного суду міста Києва, помічників та секретарів судових засідань. Під час екскурсії по приміщенню суду студенти ознайомились з залами засідань, канцелярією, архівом, кабінетами суддів.

Такі заходи сприяють досягненню високого рівня правової свідомості та правової культури студентів, заохоченню до правомірної поведінки, формуванню системного уявлення про право як основний інструмент регулювання суспільних відносин, оволодінню базовими навичками практичного застосування знань з різних галузей права. Студенти мають можливість побачити роботу судових органів зсередини і зробити для себе певні висновки щодо майбутнього вибору юридичної спеціальності.

Деснянський економіко-правовий коледж при МАУП висловлює щиру подяку за організацію заходу керівництву Деснянського районного суду міста Києва, судді-спікеру Бабко Валерії Валеріївні та виконуючому обов’язки прес-секретаря суду Москович Вікторії Олександрівні!

Усі учасники заходу залишилися надзвичайно задоволеними від активного спілкування.