Список вступників, зарахованих на основі базової загальної середньої освіти
02 Серпня 2018

Список вступників, зарахованих на основі базової загальної середньої освіти

Форма навчання: денна

Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст на основі
базової
 загальної  середньої освіти (9 кл.)  

Курс: 1

Шифр та назва спеціальності: 073 "Менеджмент"

  1. Бурлевич Ярослав Ігорович
  2. Вялько Іван Юрійович
  3. Гненюк Дмитро Вячеславович
  4. Карабіненко Димитрій Радіонович
  5. Красюк Марія Сергіївна
  6. Куйдан Максим Вікторович
  7. Куц Каріна Станіславівна
  8. Левіт Марія Іллівна
  9. Литвин Катерина Олександрівна
  10. Макаров Юлій Олександрович
  11. Максименко Павліна Віталіївна
  12. Марченко Валерія Ігорівна
  13. Михалюк Вячеслав Дмитрович
  14. Оксютенко Олександр Володимирович
  15. Самар Єлизавета Олександрівна
  16. Степанова Валерія Павлівна
  17. Цоколенко Артур Ігорович
  18. Черкасова Аліна Дмитрівна
  19. Шевченко Данило Вячеславович
  20. Юрченко Наталія Сергіївна
  21. Яровий Олександр Русланович

 

Форма навчання: денна

Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст на основі
базової
 загальної  середньої освіти (9 кл.)  

Курс: 1

Шифр та назва спеціальності: 081 "Право"

  1. Баращук Катерина Костянтинівна
  2. Білоус Максим Юрійович
  3. Вакуленко Ірина Петрівна
  4. Дворова Анастасія Миколаївна
  5. Дручків Максим Миколайович
  6. Золотарьов Вадим Сергійович
  7. Капелюх Максим Михайлович
  8. Колосенко Богдан Романович
  9. Красюк Наталія Сергіївна
  10. Красюк Маргарита Іванівна
  11. Козак Ілля Андрійович
  12. Кухар Єлизавета Леонідівна
  13. Кязимов Руслан Джейхун огли
  14. Лісовський Олексій Олександрович
  15. Ліщинська Ірина Володимирівна
  16. Новоскольцева Вікторія Романівна
  17. Пінчук Сергій Віталійович
  18. Повразюк Родіон Русланович
  19. Порхун Вікторія Ігорівна
  20. Пономарьова Олександра Валеріївна
  21. Прозоря Ганна Олександрівна
  22. Рудас Дмитро Анатолійович
  23. Руденко Вікторія Віталіївна
  24. Ровнер Вадим Олександрович
  25. Славков Кирило Олегович
  26. Станіславчук Вероніка Дмитрівна
  27. Терещенко Юлія Іванівна
  28. Титорчук Володимир Вячеславович
  29. Шкаберда Олександр Сергійович
  30. Щербіна Крістіна Володимирівна
  31. Юхименко Анастасія Євгенівна

 

Форма навчання: денна

Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст на основі
базової  загальної  середньої освіти (9 кл.)

Курс: 1

Шифр та назва спеціальності: 072 "Фінанси, банківська справа та страхування"

  1. Заікіна Крістіна Олександрівна
  2. Наконечна Дарія Василівна
  3. Пророченко Марина Євгенівна

 

Форма навчання: денна

Освітньо-кваліфікаційний рівень: молодший спеціаліст на основі  базової  загальної  середньої освіти (9 кл.)  

Курс: 1

Шифр та назва спеціальності: 231 "Соціальна робота"

  1. Бандура Поліна Олександрівна
  2. Бондар Катерина Ігорівна
  3. Валяхіна-Конькова Олександра Олександрівна
  4. Кукарських Даніїл Олександрович
  5. Літвінова Аліна Вікторівна
  6. Тищенко Ганна Володимирівна