День всіх закоханих в Деснянському економіко-правовому коледжі при МАУП
19 Лютого 2018

Зима. Лютий місяць. Але про який холод йдеться, коли обличчя усміхнене, серце зігріває теплі почуття, а в поштовій скриньці можна знайти таке довгоочікуване й коротке зізнання в коханні. 14 лютого – найдивовижніше і найпрекрасніше свято кохання, відомий усім День святого Валентина. Кохання не боїться холоду і розквітає будь-якої пори року. Тож і в нашому Коледжі в цей день вітали усіх закоханих та тих, хто тільки сподівається знайти своє кохання. 

Існує багато легенд щодо походження цього свята. За однією з них, у третьому столітті нашої ери римський імператор, який хотів розширити кордони і зміцнити могутність своєї держави, видав указ, який забороняв чоловікам одружуватися, адже їх обов’язок – бути хоробрими воїнами. В той час у Римі жив молодий священик і лікар Валентин, який попри заборону таємно вінчав закоханих, за що його було кинуто до в’язниці і 14 лютого 270 року спалено. Минули століття... Валентина за його добрі справи зарахували до лику святих. 496-го року Римський Папа Геласіус оголосив цю дату Днем Святого Валентина.

14 лютого закохані всього світу святкують День Святого Валентина. Цього дня розкривають одне одному свої почуття, дарують подарунки, готують сюрпризи. У передсвяткові дні можна не вагаючись, сміливо освідчуватися в коханні. Нерішучі можуть скористатися валентинкою чи іграшкою у вигляді сердечка. До речі, в Коледжі працювала пошта, яка донесла усі вісточки до своїх адресатів. За повір’ям, у ніч на 14 лютого Святий Валентин сходить на землю і дослухається до розбитих сердець.

Студенти Коледжу влаштували незабутній концерт «Все починається з кохання…». На святі лунали романтичні пісні, свої вірші про кохання читали Строгуш А. і Шапоренко В., студенти складали власні освідчення в коханні. Найсправедливіше журі у складі викладачів Коледжу Євтухової Т.О., Пелипаса С.М., Тараненка Д.В. і Шмииглюк Л.В. об’єктивно оцінювало учасників конкурсів та визначало переможців. Купідон Сова В. подарував усім романтичні передбачення, а його влучні стріли пробудили у серцях тепло. Студенти 2-го курсу Кужель Ю., Мокрова К. і Черненко Д. розіграли сценічне побачення, яке мало неочікуваний і приємний поворот подій. Дівчата-першокурсниці спеціальності «Право» Балюк В., Пименова О., Процко В., Туз К. та студент групи 2-КМ Шамсі В. виступили з комедійною виставою, яка ефектно передала почуття і родинні цінності в традиційній українській сім’ї. Свято завершилося незабутнім подарунком – романтичним вальсом від студентів 1-го та 2-го курсів Гребеннікова Н., Шестакова М., Шамсі В., Лоєцької С., Пименової О. і Туз К. Весь концерт супроводжували ведучі – студенти групи 2-КФ Марченко М. і Миколайчук Ю. Святкування Дня закоханих студенти Коледжу продовжили на дискотеці.

Отже, 14 лютого в Коледжі пройшов на високій ноті радості та позитивного емоційного піднесення.