День відкритих дверей в Деснянському економіко-правовому коледжі при МАУП 19 травня 2018 року
21 Квітня 2018

День відкритих дверей в Деснянському економіко-правовому коледжі при МАУП 19 травня 2018 року

Глобальний розвиток економічної та соціальної сфер життя суспільства мають потенціал величезного впливу на майбутнє людей. Безпрецедентні зміни і перетворення в суспільно-політичному житті нашої держави, трансформація сфери освіти спонукає молоде покоління починати самостійне життя ще до досягнення повноліття, будувати кар’єру вже сьогодні. Багатьох батьків турбує питання вибору їхніх дітей, які навчаються в 9-му класі: де продовжити навчання: у школі чи вступати до коледжу, здобувати вищу освіту на базі базової середньої? Зробити правильний вибір дуже важливо, адже він може стати вирішальним для майбутнього дитини.

В допомогу майбутнім абітурієнтам та їхнім батькам остаточно визначитися, а також для ознайомлення з особливостям вступної кампанії у 2018 році проводиться День відкритих дверей. 19 травня широко відкрив свої двері і Деснянський економіко-правовий коледж при МАУП. З самого ранку аудиторію 201 заповнили майбутні студенти та їхні батьки. Вони мали змогу зустрітися з керівництвом Коледжу, викладацьким складом, поставити їм актуальні питання щодо вступу до Коледжу та організації навчально-виховного процесу в закладі. Майбутні вступники отримали вичерпну інформацію стосовно необхідних конкурсних предметів та мінімальних балів з кожного з них, змін до переліку необхідних для вступу документів, а також строків та термінів вступної кампанії 2018 року. Відвідувачі мали змогу оглянути аудиторії, оцінити матеріально-технічну базу Коледжу.

Присутні отримали детальну інформацію з приводу організації безоплатної виробничої практики для студентів випускних курсів різних спеціальностей: в судових установах м. Києва, нотаріальних конторах – для юристів; міських та районних соціальних службах для дітей, сім’ї та молоді – для соціальних працівників; для фінансистів та менеджерів – в підприємствах та  банківських установах.

Усі, хто завітав на День відкритих дверей, отримали знижку на навчання у 20 %. Оскільки кількість вступників, які може прийняти Коледж на навчання, обмежена ліцензованим обсягом, деякі  з відвідувачів оформили попередні заявки на вступ.

Щиро віримо, що надана інформація допоможе майбутнім вступникам у їхньому непростому виборі та чекаємо на нових студентів у гостинних стінах Деснянського економіко-правого коледжу при Міжрегіональній Академії управління персоналом!