Cтартує Інтернет-олімпіада з правознавства для учнів 9-11 класів
05 Квітня 2018

ШАНОВНИЙ УЧНЮ!

ЗРОБИ ПЕРШИЙ КРОК ДО ВИБОРУ СВОГО МАЙБУТНЬОГО!

20 квітня 2018 року за ініціативи Управління освіти Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації та Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП стартує Інтернет-олімпіада з правознавства для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, коледжів та професійно-технічних училищ. Метою проведення олімпіади є розвиток талантів та творчих здібностей у галузі юриспруденції, підвищення інтересу до вивчення правових дисциплін, сприяння у виборі майбутньої професії.

Інтернет-олімпіада проводиться у два етапи.

Перший етап заочно-дистанційний. Для участі знадобиться лише комп’ютер і доступ до мережі Інтернет. Онлайн-тестування  буде доступне за посиланням  http://dcmaup.com.ua в розділі «Абітурієнту» з 9:00 години 20 квітня до 23:59 години 30 квітня 2018 року. Зареєстрований учасник після ознайомлення з правилами проведення Інтернет-олімпіади виконує завдання у будь-якій послідовності. За результатами онлайн-тестування будуть визначена десятка переможців першого етапу, які отримують  запрошення для участі в другому (фінальному) етапі Інтернет-олімпіади.

Другий (фінальний) етап очний і відбудеться 4 травня 2018 року на базі Деснянського економіко-правого коледжу при МАУП за адресою: вул. Закревського, 45-б.

Переможці отримують такі винагороди:

ІІІ місце – сертифікат на право першочергового вступу до ДЕПК при МАУП та 10% знижка на оплату першого року навчання;

ІІ місце – сертифікат на право першочергового вступу до ДЕПК при МАУП та 15 % знижка на оплату першого року навчання;

І місце – грошова винагорода 500 грн., сертифікат на право першочергового вступу до ДЕПК при МАУП та 20 % знижка на оплату першого року навчання.

Детальна інформація на офіційному сайті ДЕПК при МАУП http://dcmaup.com.ua (розділ «Абітурієнту») та за телефоном (044) 515-61-63.

Увага! Участь в Інтернет-олімпіаді безкоштовна!

Запрошуються всі бажаючі перевірити свої сили!

 

ДЕСНЯНСЬКИЙ ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ КОЛЕДЖ ПРИ МАУП

ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ЗНАЙТИ СВІЙ ОРІЄНТИР ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ!