Першість коледжу з волейболу
18 Грудня 2017

Першість коледжу з волейболу

Останні дні перед зимовою заліково-екзаменаційною сесією для студентів Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП проходять дуже активно та з користю для здоров’я. Адже саме 14 грудня у спортивній залі коледжу пройшли спортивні змагання на першість коледжу з волейболу (за спрощеними правилами). У змаганнях брали участь 8 груп усіх курсів. Змагання проходили у двох форматах: команди по двоє  (серед дівчат і хлопців) і збірні команди груп. Справжньою несподіванкою для студентів стала участь у змаганнях команди викладачів, серед яких і директор коледжу Сесемко Костянтин Володимирович.

Головний суддя та організатор змагання – викладач фізичного виховання Пелипас Сергій Миколайович відзначив, що кожна команда проявила свою спортивну майстерність, витривалість і згуртованість, а всі учасники довели, що волейбол – це передусім командна гра, в якій кожен гравець –  невід’ємна частина згуртованої і злагодженої співпраці.

За результатами змагань І місце серед хлопців зайняла команда 2-го курсу групи КП (Бутенко Костянтин і Дубінський Руслан), а серед дівчат - команда 2-го курсу групи КМ (Строгуш Анастасія і Харченко Дар’я). Переможцем змагань серед групових команд стала збірна команда 2-го курсу групи КП/КФ у складі Марченка Миколи, Миколайчук Юлії, Ліпченко Людмили та Шестакова Миколи.

Вітаємо переможців та висловлюємо щиру подяку всім учасникам за приємну атмосферу і дух змагань!