У Деснянському економіко-правовому коледжі  відбувся випуск
02 Липня 2016

1 липня відбулося урочисте вручення  дипломів студентам Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП. У кіноконцертному залі «Україна» зібралися випускники, батьки та викладачі коледжу.

На святкових зборах, присвячених випуску студентів спеціальностей «фінанси і кредит» та «правознавство», були присутні:

 

Першим зі словами привітання до молоді звернувся директор Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП Костянтин Сесемко: «Дозвольте щиро привітати вас, дорогі випускники! Отримання диплому молодшого спеціаліста – це важливий день в житті кожного з вас. Сьогодні ви отримуєте диплом, який засвідчує ваш професійний рівень. Ви склали іспит на готовність бути громадянами своєї держави.  Однак на цьому не слід зупинятися. Потрібно продовжувати навчатися, щоб поповнити  ряди професійних фінансистів і правовиків!»

 

Випускників привітала і заступник директора з профорієнтаційної роботи Інституту права ім. князя Володимира Великого Тетяна Аріфходжаєва, побажавши усім успіху, любові та розвитку на професійній ниві.

Також чимало вітань та слів подяки прозвучало від студентів та батьків, які не могли стримувати емоцій у такий надзвичайний день.

«Від щирого серця хочемо подякувати нашим викладачам та керівництву коледжу за те, що протягом 4-х років вони навчали нас, допомагали та завжди підтримували» –  зауважив випускник ДЕПК Олексій Миколенко.

Тож, побажаємо усім випускникам професійного натхнення та реалізації у тій сфері, яку вони обрали!