КОРИСНІ ПОРАДИ ВІД МЕНЕДЖЕРІВ

КОРИСНІ ПОРАДИ ВІД МЕНЕДЖЕРІВ

Одна з найпопулярніших спеціальностей на сьогодні в українських вузах, яку обирає молодь, - менеджмент. За проведеним аналізом та даними від Федерального бюро статистики США, найближчим часом дана сфера буде значно розширюватися.

Успіх кожного підприємства невід’ємно пов’язаний з діяльністю менеджерів. Їх завдання сформувати цілі, розробити бізнес-плани, планувати і здій­снювати контроль, займатися розподіленням ресурсів, приймати управлінські рішення, впроваджувати інноваційні технології та організовувати діяльність виробництва в цілому. Основна складова роботи менеджера полягає у забезпеченні ефективного розвитку підприємства, організації тощо.

Сучасний менеджер має бути:

Для того щоб стати успішним менеджером, потрібно досягнути високих результатів, які б задовольняли потреби не тільки керівників підприємства, а й споживача. Для цього необхідно майбутнім спеціалістам здобути знання з правових, гуманітарних дисциплін, які спрямовані на розширення світогляду людини, розвиток особистості, отримати певні знання у сфері  історії, філософії, психології, політології, релігієзнавства (особлива увага приділяється вивченню двох іноземних мов), набути фундаментальних знань з економічних дисциплін, а саме: мікро- та макроекономіка, економіка підприємства, фінанси, бухгалтерський облік, міжнародна економіка та ін., глибоко зануритися в дисципліни професійного спрямування, такі як менеджмент за різними видами спрямування та маркетинг.

Молодші спеціалісти з кваліфікацією «Менеджер» зі спеціалізації економіка та управління бізнесом можуть займати посади:

Молодші спеціалісти з кваліфікацією «Менеджер» зі спеціалізації Менеджмент у сфері медичних та фармацевтичних послуг можуть займати посади:

Молодші спеціалісти з кваліфікацією «Менеджер» зі спеціалізації Менеджмент у сфері готельного і туристичного бізнесу можуть займати посади:

Тепер ви маєте більш широке уявлення про спеціальність, що це за професія та ким ви можете працювати в майбутньому. Якщо ви відчуваєте в собі управлінські здібності та інтерес до цієї професії, то сміливо вступайте до коледжу на цю спеціальність.